Korfu

Producent: Meble Marzenie

Dostępne rozmiary:

160x200
od 4817 zł
180x200
od 5243 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

termin oczekiwania 3 tygodnie

Dane
Opis
Powiązane produkty

Łóżko kontynentalne

W jego skład wchodzą następujące elementy:

  • Baza (podstawa) (2 szt)
  • Materac (2 szt)
  • Nakładka (1 szt)
  • Zagłówek (1 szt)

Łóżka kontynentalne są od kilku lat hitem sprzedaży na Zachodzie, a teraz zdobywają coraz więcej zwolenników w Polsce! Powodem jest nie tylko odmienny wygląd, ale też znakomity komfort spania, mała powierzchnia zajmowana przez łóżko w pomieszczeniu w porównaniu z łóżkiem tradycyjnym, oraz bardzo duża liczba rozwiązań, które możemy tu zastosować. Obecnie proponujemy państwu kolejne takie rozwiązanie, które powinno szczególnie spodobać się klientom w naszym kraju.

KORFU posiada dwa duże pojemniki na pościel wbudowane w część bazową łóżka (podstawę). Pojemnik można podnosić wsuwając dłonie w specjalne otwory zapewniające jednocześnie wentylację dla przechowywanej w środku pościeli. Podnoszenie i opuszczanie pojemnika jest bardzo proste dzięki podnośnikom gazowym o mocy dostosowanej do obciążenia pozostałymi elementami układu łóżka. Górną część podstawy łóżka stanowi materac bonelowy na ramie, pełniący rolę sprężystego stelaża i sprawdzający się w niej znacznie lepiej niż drewniane listwy sprężynujące.

Na części bazowej usytuowany jest materac ze sprężyną kieszeniową, 7-polową, cenioną przede wszystkim za jej niezależne działanie ułatwiające dopasowanie materaca do anatomicznego kształtu ciała osoby, która na nim leży. Materac jest obustronnie przełożony przekładką tapicerską oraz pianką poliuretanową.

Zagłówek został odpowiednio wymodelowany dla uzyskania niebanalnego kształtu w postaci delikatnego łuku odchylającego się w kierunku ściany. Daje to znakomity efekt wizualny, ale też poprawia komfort osób spędzających nieco więcej czasu w ciągu dnia w łóżku. Front zagłówka urozmaicony został dzięki regularnym, pionowym przeszyciom, pogłębiającym wrażenie miękkości i miłego dotyku. Zagłówek mocowany jest do części bazowej przy pomocy specjalnych zaczepów.

Wszystkie powyższe elementy łóżka Korfu pokryte zostały tkaniną tapicerską, dzięki czemu całość nabiera przyjemnego, jednolitego i prestiżowego wyglądu. Klient może samodzielnie dokonać wyboru tkaniny pod względem gatunku, koloru i grupy cenowej na podstawie próbników tkanin z naszej oferty dostępnych w placówkach handlowych współpracujących z naszą firmą.

Układ łóżka kontynentalnego Korfu zwieńczony jest wyjątkową na polskim rynku nakładką Toplatermo. Posiada ona wkład będący kombinacją lateksu włoskiego i pianki termoelastycznej o bardzo wysokiej gęstości. Dodatkowo wyposażona jest ona w pokrowiec Koral, pikowany punktowo, co zapewnia jednocześnie wentylację, a także maksymalizację efektu visco, co stawia ten układ w ścisłej czołówce nakładek w tym regionie Europy. Nakładka posiada rozcięcia umożliwiające niezależne podnoszenie i opuszczanie obu stelaży elektrycznych. Na całym obwodzie znajduje się taśma 3D ułatwiająca wentylację nakładki i całego zestawu. Pokrowiec nakładki posiada też zamek rozdzielczy umożliwiający zdjęcia go i wypranie w temperaturze do 60 st.C. Klient ma możliwość wyboru koloru siatki 3D spośród następujących: grafit, czarny, oliwkowy, czerwony, jasnoniebieski, biały.