Łóżko Dona
z pojemnikiem

Producent: Meble Marzenie

Dostępne rozmiary:

120x200
od 1915 zł
140 x 200
od 1982 zł
160 x 200
od 2102 zł
180 x 200
od 2242 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

termin realizacji 20 dni

przy zakupie powyżej 1000 zł dostawa na terenie Warszawy gratis

podana cena nie zawiera ceny materaca

Dane
Opis
Powiązane produkty

Nieco inne rozwiązanie dla tej samej konstrukcji łóżka. Górna część zagłówka została wymodelowana w kształcie delikatnego łuku. Równolegle do krawędzi zagłówka idą kształty środkowego panelu otapicerowanego kontrastującą tkaniną. Całość, pomimo dość oszczędnej formy, daje przyjemne i świeże odczucie odmienności. Jednocześnie ogólny wygląd pomimo swej nowoczesności stanowi delikatne nawiązanie do stylu retro.

Tkanina tapicerska może być wybierana dowolnie z naszego szerokiego asortymentu. Wszystkie tkaniny, nawet te należące do naszej najniższej kategorii cenowej są starannie wybierane, wytrzymałe, i odporne na eksploatację, tak by spełniały wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Kolor, typ tkaniny, fakturę i dodatkowe walory można wybrać indywidualnie dopasowując wygląd mebla do gustu klienta i charakteru wnętrza.

Wszystkie nasze Łóżka tapicerowane można zakupić osobno lub też w komplecie z odpowiednim stelażem lub pojemnikiem na pościel oraz dowolnym materacem. Pojemniki na pościel, które Państwu oferujemy wykonane są na mocnej ramie metalowej, która dostosowana jest do podnoszenia nawet najcięższych materacy, dzięki czemu możemy wykorzystać przestrzeń pod materacem jako dodatkowy schowek na zapasową kołdrę czy poduszki. Nasz pojemnik na pościel wyposażony jest w listwy pełniące rolę stelaża, dlatego też nie potrzebujemy już dodatkowego stelaża przy zakupie łóżka. Podnośniki zastosowane w pojemniku na pościel są gazowe, co sprawia że pojemnik podnosi się łatwo, aczkolwiek powoli, co jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa.

Polecamy zakup naszych łóżek w zestawie z materacem i stelażem, lub pojemnikiem na pościel.

Rozmiary łóżek są uzależnione od wyboru opcji grubości boków (standardowe lub Slim) oraz od wyboru opcji wysokości zagłówka.