Łóżko Susan

Producent: Meble Marzenie

Dostępne rozmiary:

80 x 200
1021 zł
90 x 200
od 1021 zł
100 x 200
od 1021 zł
120 x 200
od 1021 zł
140 x 200
od 1068 zł
160 x 200
od 1144 zł
180 x 200
od 1240 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

  • termin oczekiwania 20 dni
  • przy zakupie powyżej 1000 zł transport na terenie Warszawy gratis
  • cena łóżka nie zawiera ceny materaca i stelaża
Dane
Opis
Powiązane produkty

Styl zagłówka (pomimo pozornej prostoty) dzięki trzem, regularnie rozmieszczonym i wyraźnie kontrastującym punktom w postaci dużych, płaskich guzików, należy do najbardziej zwracających na siebie uwagę w naszej kolekcji. W zależności od doboru kolorów może on komponować się dobrze z miękkimi, kobiecymi wystrojami wnętrz, albo też z surowymi i męskimi.

Tkanina tapicerska może być wybierana dowolnie z naszego szerokiego asortymentu. Wszystkie tkaniny, nawet te należące do naszej najniższej kategorii cenowej są starannie wybierane, wytrzymałe, i odporne na eksploatację, tak by spełniały wymogi nawet najbardziej wymagających klientów. Kolor, typ tkaniny, fakturę i dodatkowe walory można wybrać indywidualnie dopasowując wygląd mebla do gustu klienta i charakteru wnętrza.

Wszystkie nasze Łóżka tapicerowane można zakupić osobno lub też w komplecie z odpowiednim stelażem lub pojemnikiem na pościel oraz dowolnym materacem. Pojemniki na pościel, które Państwu oferujemy wykonane są na mocnej ramie metalowej, która dostosowana jest do podnoszenia nawet najcięższych materacy, dzięki czemu możemy wykorzystać przestrzeń pod materacem jako dodatkowy schowek na zapasową kołdrę czy poduszki. Nasz pojemnik na pościel wyposażony jest w listwy pełniące rolę stelaża, dlatego też nie potrzebujemy już dodatkowego stelaża przy zakupie łóżka. Podnośniki zastosowane w pojemniku na pościel są gazowe, co sprawia że pojemnik podnosi się łatwo, aczkolwiek powoli, co jest bardzo ważne ze względów bezpieczeństwa.

Polecamy zakup naszych łóżek w zestawie z materacem i stelażem, lub pojemnikiem na pościel.

Rozmiary łóżek są uzależnione od wyboru opcji grubości boków (standardowe lub Slim) oraz od wyboru opcji wysokości zagłówka.