Materac Air Air

Producent: Hevea

Dostępne rozmiary:

90 x 200
1892 zł
140 x 200
2811 zł
160 x 200
3042 zł
180 x 200
3343 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

termin oczekiwania do 5 dni

transport gratis przy zakupie powyżej 1000 zł

Dane
Opis
Powiązane produkty

Charakterystyka:
 • Hevea aiR aiR Comfort to oferta luksusowego materaca od marki Hevea
 • materac wykonany został na bazie naturalnego lateksu o nowoczesnej budowie
 • zastosowane zostały  innowacowacyjne  tuby, które zapewniają optymalną cyrkulację wewnątrz wkładu przyczyniajac się tym samym do znacznie większego komfortu i higieny użytkowania.

 

Budowa:
 • właściwości antyalergiczne (lateks jest surowcem tworzącym środowisko wolne od pleśni i roztoczy)
 • 7 stref zróżnicowanej twardości wkładu
 • dwustronne użytkowanie (dwie strony użytkowe – zaleca się obracanie materaca raz na 6 m-cy)
 • zwiekszona oddychalność (zwiększony przepływ powietrza)
 • materac idealny do połączenia ze stelażani regulowanymi
 • Hevea aiR aiR Comfort przeznaczony jest do użytkowania przez osoby dorosłe do wagi 120 kg (uniwersalna twardość)
 • Wysokość materaca: ok. 22 cm,
 • Wysokości wkładu lateksowego: 18 cm
 • Producent zapewnia 15-letnią gwarancję na wkład, która obejmuje wszelkie odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.
Pokrowiec:

Natural Care Aegis:

 • materac występuje w pokrowcu Natural Care Aegis o bardzo wysokiej higieniczności
 • dzianina powlekana jest antymikrobiotyczną powłoką, która chroni przed bakteriami, grzybami i roztoczami.
 • Natural Care Aegis jest pokrowcem odpornym na mycie i wielokrotne pranie oraz nie wydziela żadnych zapachów.
 • wszystkie użyte w materacu materiały posiadaja atest EKO-TEX.

POKROWCE:
NATURAL CARE AEGIS (bawełna/poliester) – to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny anty mikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzianina jest pro zdrowotna, przyjazdna dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Za dopłatą:
TENCEL SILKY FEELING (wiskoza/poliester) – jest przyjazna dla środowiska, posiada również wszystkie zalety, takie jak komfort bawełny, trwałość poliestru, elastyczność wiskozy i delikatny dotyk jedwabiu (tzw. jedwabisty chwyt). Przędza Tencel z uwagi na utrzymywanie stałego poziomu wilgoci posiada także właściwości antystatyczne. Funkcja ta pomaga lepiej spać, pomagając w rozluźnieniu układu mięśniowego oraz pozwala w pełni zrelaksować się w ciągu nocy.
Zalety dzianiny: posiada zdolność do wchłaniania wilgoci, doskonale oddycha, jest antystatyczna, ma przyjemny jedwabisty chwyt, jest mocna i trwała, zapewnia wysoki komfort użytkowania.
ALOE GREEN POWER (wiskoza/poliester) – dzianina na bazie Aloe Vera zapewnia nie tylko miękki i świeży dotyk, ale też pozostaje w doskonałej harmonii z ciałem i naturą. Posiada funkcje ochronne, daje poczucie komfortu, chłodzi, stymuluje krążenie, ma właściwości antystresowe, specyficzny zapach apretury chroni przed owadami. Biało-zielony pokrowiec materaca ALOE GREEN POWER jest przyjemny w dotyku i tworzy relaksujące środowisku snu z efektem rozluźnienia skóry. Dzianina z apreturą z aloesu, bogata w witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy jest bardzo skuteczna w pielęgnacji skóry, a także spowalnia proces starzenia. Doskonale oddycha, nadaje się do pomieszczeń słonecznych, ponieważ posiada właściwości pochłaniania promieni UV.
CASHMERE BEAUTY (kaszmir/wiskoza/poliester) – to luksusowa, wyjątkowo puszysta dzianina materacowa na bazie miękkich, cienkich włókien z wełny kóz kaszmirskich. Ta linia pokrowców oferuje niezwykłą przyjemność z dotyku kaszmiru, najlepszego i najdelikatniejszego materiału na świecie.
Zalety dziany: zastosowanie w dzianinie kaszmiru zapobiega utracie ciepła i pomaga utrzymać stała temperaturę ciała, włókna z kaszmiru podobnie jak jedwab posiadają funkcję doskonałej izolacji, oraz zachowują naturalność i lekkość, atrakcyjny wygląd zwróci uwagę najbardziej wymagających klientów, odporny na ścieranie, długo zachowuje swój pierwotny wygląd, łatwość utrzymania w czystości i higienie.