Materac Comfort Amore

Producent: Hevea

Dostępne rozmiary:

140 x 200
1995 zł
160 x 200
2058 zł
180 x 200
2203 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

termin oczekiwania 5 dni

transport gratis przy zakupach powyżej 1000 zł.

Dane
Opis
Powiązane produkty

Charakterystyka:
 • materac Lateksowy Comfort Amore dla Niej i dla Niego
 • dwustronny materac złożony z dwóch bloków lateksu – o dwóch stopniach twardości – przeznaczony do użytkowania przez osoby dorosłe o różnych wagach: H2 średnio twardy dla osób do 90kg oraz H3 twardy dla osób powyżej 90 kg
Budowa:
 • wysokość materaca około 16 cm (z pokrowcem)
 • wkład materaca stanowi blok pianki lateksowej 7-strefowej 14 cm
 • dwustronny materac złożony z dwóch połączonych termicznie bloków lateksu o dwóch stopniach twardości – strona H2 średnio-twarda dla osób do 90 kg oraz strona H3 twarda dla osób powyżej 90 kg. Idealny dla użytkowników o mocno zróżnicowanej budowie ciała.
 • stanowi idealne podparcie dla kręgosłupa umożliwiając komfortowy wypoczynek. Wyposażony został w 7 stref ORTOPEDYCZNYCH – cyrkulacyjne kanały powietrzne ułatwiające właściwy przepływ powietrza
 • lateks zawiera min. 20% naturalnej żywicy.
 • naturalny lateks posiada podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Wyjątkowe właściwości regulowania mikroklimatu i szybkiej wymiany powietrza wewnątrz lateksu zapewniają uczucie orzeźwiającego chłodu w lecie i miłego ciepła w zimie.
 • pokrowiec wewnętrzny bawełniany, pokrowiec zewnętrzny zdejmowany do prania, taśma suwakowa z 3 stron
Pokrowiec:

Natural Care Aegis:

 • materac występuje w pokrowcu Natural Care Aegis o bardzo wysokiej higieniczności
 • dzianina powlekana jest antymikrobiotyczną powłoką, która chroni przed bakteriami, grzybami i roztoczami.
 • Natural Care Aegis jest pokrowcem odpornym na mycie i wielokrotne pranie oraz nie wydziela żadnych zapachów.
 • wszystkie użyte w materacu materiały posiadaja atest EKO-TEX.

POKROWCE:
NATURAL CARE AEGIS (bawełna/poliester) – to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny anty mikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzianina jest pro zdrowotna, przyjazdna dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Za dopłatą:
TENCEL SILKY FEELING (wiskoza/poliester) – jest przyjazna dla środowiska, posiada również wszystkie zalety, takie jak komfort bawełny, trwałość poliestru, elastyczność wiskozy i delikatny dotyk jedwabiu (tzw. jedwabisty chwyt). Przędza Tencel z uwagi na utrzymywanie stałego poziomu wilgoci posiada także właściwości antystatyczne. Funkcja ta pomaga lepiej spać, pomagając w rozluźnieniu układu mięśniowego oraz pozwala w pełni zrelaksować się w ciągu nocy.
Zalety dzianiny: posiada zdolność do wchłaniania wilgoci, doskonale oddycha, jest antystatyczna, ma przyjemny jedwabisty chwyt, jest mocna i trwała, zapewnia wysoki komfort użytkowania.
ALOE GREEN POWER (wiskoza/poliester) – dzianina na bazie Aloe Vera zapewnia nie tylko miękki i świeży dotyk, ale też pozostaje w doskonałej harmonii z ciałem i naturą. Posiada funkcje ochronne, daje poczucie komfortu, chłodzi, stymuluje krążenie, ma właściwości antystresowe, specyficzny zapach apretury chroni przed owadami. Biało-zielony pokrowiec materaca ALOE GREEN POWER jest przyjemny w dotyku i tworzy relaksujące środowisku snu z efektem rozluźnienia skóry. Dzianina z apreturą z aloesu, bogata w witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy jest bardzo skuteczna w pielęgnacji skóry, a także spowalnia proces starzenia. Doskonale oddycha, nadaje się do pomieszczeń słonecznych, ponieważ posiada właściwości pochłaniania promieni UV.
CASHMERE BEAUTY (kaszmir/wiskoza/poliester) – to luksusowa, wyjątkowo puszysta dzianina materacowa na bazie miękkich, cienkich włókien z wełny kóz kaszmirskich. Ta linia pokrowców oferuje niezwykłą przyjemność z dotyku kaszmiru, najlepszego i najdelikatniejszego materiału na świecie.
Zalety dziany: zastosowanie w dzianinie kaszmiru zapobiega utracie ciepła i pomaga utrzymać stała temperaturę ciała, włókna z kaszmiru podobnie jak jedwab posiadają funkcję doskonałej izolacji, oraz zachowują naturalność i lekkość, atrakcyjny wygląd zwróci uwagę najbardziej wymagających klientów, odporny na ścieranie, długo zachowuje swój pierwotny wygląd, łatwość utrzymania w czystości i higienie.