Materac Prestige

Producent: Hevea

Dostępne rozmiary:

80 x 200
1937 zł
90 x 200
2025 zł
120 x 200
3154 zł
140 x 200
3158 zł
160 x 200
3409 zł
180 x 200
3584 zł
200 x 200
3971 zł

Zapytaj o produkt

×

Więcej informacji »

termin oczekiwania 5 dni

transport gratis przy zakupach powyżej 1000 zł.

Dane
Opis
Powiązane produkty

Charakterystyka:
 • materac lateksowy Comfort Prestige Hevea to wysokiej klasy materac piankowy, który w całości został wykonany z pianki lateksowej.
 • lateks charakteryzuje się właściwościami ortopedycznymi i antyalergicznymi.
 • materac posiada średni stopień twardości i ze względu na wzmocnioną . Wysokość materaca to ok. 23 cm.
Budowa:
 • płyta z pianki lateksowej perforowanej 7 strefowej – grubości 20 cm.
 • gęstość min. 65 kg/m3. Lateks zawiera min. 20% naturalnej żywicy hevea brasiliensis.
 • lateks w jednolitym bloku. Najwyższy blok lateksu dostepny w ofercie marki Hevea Materace.
 • naturalny lateks posiada podstawowe właściwości zapobiegania rozwojowi bakterii i roztoczy. Wyjątkowe właściwości regulowania mikroklimatu i szybkiej wymiany powietrza wewnątrz lateksu zapewniają uczucie orzeźwiającego chłodu w lecie i miłego ciepła w zimie. Nie ma już potrzeby stosowania opcjonalnego wykończenia pokrowca lato-zima.
 • pokrowiec wewnętrzny z membrany pełni funkcję higieniczną. Grubo pikowany pokrowiec można swobodnie zdjąć (taśma suwakowa z 3 stron). Zaleca się pranie w temp. 60C.
 • waga materaca od 24 kg (90/200 cm) – do 48 kg (180/200).
 • wysokość materaca około 22 cm.
Pokrowiec:

Natural Care Aegis:

 • materac występuje w pokrowcu Natural Care Aegis o bardzo wysokiej higieniczności
 • dzianina powlekana jest antymikrobiotyczną powłoką, która chroni przed bakteriami, grzybami i roztoczami.
 • Natural Care Aegis jest pokrowcem odpornym na mycie i wielokrotne pranie oraz nie wydziela żadnych zapachów.
 • wszystkie użyte w materacu materiały posiadaja atest EKO-TEX.

 

POKROWCE:
NATURAL CARE AEGIS (bawełna/poliester) – to jedna z najbardziej higienicznych dzianin materacowych. Wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologii medycznej w postaci „tarczy ochronnej” czyli powlekania dzianiny anty mikrobiotyczną oraz antybakteryjną, bezzapachową, bezbarwną, niewypłukującą się powłoką chroniącą przed bakteriami, grzybami, glonami, drożdżami, pleśnią i roztoczami. Dzianina jest pro zdrowotna, przyjazdna dla ludzi, zwierząt i środowiska.
Za dopłatą:
TENCEL SILKY FEELING (wiskoza/poliester) – jest przyjazna dla środowiska, posiada również wszystkie zalety, takie jak komfort bawełny, trwałość poliestru, elastyczność wiskozy i delikatny dotyk jedwabiu (tzw. jedwabisty chwyt). Przędza Tencel z uwagi na utrzymywanie stałego poziomu wilgoci posiada także właściwości antystatyczne. Funkcja ta pomaga lepiej spać, pomagając w rozluźnieniu układu mięśniowego oraz pozwala w pełni zrelaksować się w ciągu nocy.
Zalety dzianiny: posiada zdolność do wchłaniania wilgoci, doskonale oddycha, jest antystatyczna, ma przyjemny jedwabisty chwyt, jest mocna i trwała, zapewnia wysoki komfort użytkowania.
ALOE GREEN POWER (wiskoza/poliester) – dzianina na bazie Aloe Vera zapewnia nie tylko miękki i świeży dotyk, ale też pozostaje w doskonałej harmonii z ciałem i naturą. Posiada funkcje ochronne, daje poczucie komfortu, chłodzi, stymuluje krążenie, ma właściwości antystresowe, specyficzny zapach apretury chroni przed owadami. Biało-zielony pokrowiec materaca ALOE GREEN POWER jest przyjemny w dotyku i tworzy relaksujące środowisku snu z efektem rozluźnienia skóry. Dzianina z apreturą z aloesu, bogata w witaminy, minerały, aminokwasy i enzymy jest bardzo skuteczna w pielęgnacji skóry, a także spowalnia proces starzenia. Doskonale oddycha, nadaje się do pomieszczeń słonecznych, ponieważ posiada właściwości pochłaniania promieni UV.
CASHMERE BEAUTY (kaszmir/wiskoza/poliester) – to luksusowa, wyjątkowo puszysta dzianina materacowa na bazie miękkich, cienkich włókien z wełny kóz kaszmirskich. Ta linia pokrowców oferuje niezwykłą przyjemność z dotyku kaszmiru, najlepszego i najdelikatniejszego materiału na świecie.
Zalety dziany: zastosowanie w dzianinie kaszmiru zapobiega utracie ciepła i pomaga utrzymać stała temperaturę ciała, włókna z kaszmiru podobnie jak jedwab posiadają funkcję doskonałej izolacji, oraz zachowują naturalność i lekkość, atrakcyjny wygląd zwróci uwagę najbardziej wymagających klientów, odporny na ścieranie, długo zachowuje swój pierwotny wygląd, łatwość utrzymania w czystości i higienie.